אתר רספונסיבי בג'וטק

הסוד הוא בגמישות!

היחודיות שלנו

העיצובים שלנו הנם ייחודיים, חדשניים ומודרניים ומותאמים אישית לצרכים הייחודיים והמגוונים של כל ארגון, עסק ומוסד.
מעצבי JEWTECH אינם משתמשים בעיצוב מובנה מראש (טמפלטים) אלא מתאימים לכל ארגון את העיצוב והתדמית הנכונים לו.

העיצוב מתוכנן בהתאמה מחושבת למטרות האתר או המערכת ובמגמה להגיע לקהל היעד אליו האתר מכוון ולרכוש את תשומת לבו.
כל זאת תוך מתן הכוונה וייעוץ מקצועיים שוטפים. באופן זה אנו מאפשרים לארגון גמישות מרבית והשתתפות פעילה בעיצוב ובבניית האתר.

העיצוב הגמיש מאפשר לכם לקבוע איך יראה האתר שלכם בכל המסכים. מעתה יש עיצוב אחד לאתר אחד, אך ההשלכות הן רבות. מכל מקום ומכל מסך, אם זה בגלילת עכבר ואם בנגיעת אצבע קלה – המסר הוויזואלי שלכם נראה טוב בכל מקום ועובר מסך – בכל מסך!

העיצוב המותאם לכל המסכים ולדרישות הלקוח הספציפיות שלכם מספק למשתמש הקצה את האחידות והנוחות לה הוא זקוק בכל פעם שהוא נכנס לאתר.

אתם רוצים לתת לגולש שלכם את ההרגשה שאתם מכירים אותו ויודעים מה הוא צריך. כדי שהתחושה תהייה הדדית, הגולש צריך גם להכיר אתכם ולזהות אתכם באותה צורה מכל מקום. העיצוב האחיד של האתר הרספונסיבי, עונה על צורך זה.

תהליך העיצוב

תהליך העבודה של המעצבים שלנו הוא אפיון עם הלקוח את צרכי האתר, חקירת קהל היעד והבנה עמוקה של שירותי האתר. לאחר מכן, צוות המעצבים שלנו יחלו בבנית המוקאפ ולאחר אישור הלקוח יבנו את העיצוב.

כאשר הכל בנוי ומאושר ע”י הלקוח המעצבים שלנו יתאימו את העיצוב לתצוגה רספונסיבית בכל סוגי המסכים. בכל שלב של העיצוב מאפיונו ועד הטמעתו באתר המעצב יבקש חיווי מהלקוח כדי להצמד כמה שיותר לצרכיו תוך מתן יעוץ עיצובי מקצועי.

הזמנת עבודת עיצוב

מעבר לעיצוב אתר מתחילתו עד סופו, ניתן להזמין אצלינו עבודות עיצוב לפי תעריף שעתי.

אנחנו מציעים מגוון עבודות עיצוב שצוות המעצבים שלנו יעשו עבורכם: עיצוב מחדש לאתר קיים, בניית עיצוב לאפליקציה/אתר קיימים, מיתוג, עיצוב גרפי לאינטרנט ולדפוס, עריכת וידאו ואפקטים, בניית קטלוגים, ריטושי תמונה ועוד.